Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

29 Haziran 2015 Pazartesi 17:32

Ucuz uçak bileti resmi taşıyıcı web siteleri ile birlikte birkaç farklı online seyahat hizmetlerini inceleme ile bulunabilir. Bilinen en uygun ucuz uçak bileti sağlayan site www.tatilli.com olarak karşımıza çıkıyor.

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?
Derin indirimler kullanılabilir halde ise bu web sitelerinin bazıları seçilen uçuş yerlerinde potansiyel müşterilere ucuz bilet sağlar. Böyle bir durumda diğer hizmetlerin tutarları düşürülür ve bilet için fiyat azaltılır. Ayrıca daha esnek zamanlamanız varsa ileri tarihe bilet alırken daha ucuz biletler satın alırsınız. Çünkü koltuk sayısı azaldıkça bilet fiyatları yükselir. Ucuz uçak bileti en iyi şekilde online hizmetler yoluyla bulunabilir, ancak havayolunun kalkış saatlerinin size uyup uymadığını da öğrenmeniz gerekir.

Nasıl Ucuz Uçak Bileti Alabilirim
Ucuz uçak biletleri için başka bir kaynak seyahat acentesidir. Birçok kez profesyonel seyahat acentesi belirli bir sürede otel veya araç kiralama rezervasyonu gibi bilet fiyatını düşüren bir paket anlaşma yapabilir. Bu tip indirim büyük olasılıkla popüler turistik yerlere bağlı olacaktır. Aile tatilleri için bazı indirimler geçerli olmayabilir. Ancak bunu acenteye sormanız gerekir. Acenteye gitmek istemeyenler için yeni hizmete açılan ve özellikle yurt dışı ucuz uçak bileti konusunda ön plana çıkan https://www.tatilli.com/ucak-bileti/ linkini ziyaret etmenizi öneririz.

Bazı insanlar kendi konfor bölgesi dışında düşünerek ucuz uçak bileti bulabilir. En yakın havaalanı mutlaka düşük ücretler sunmaz. Eğer farklı bir havaalanına giderseniz daha uygun fiyatlar sunabilir.

Bunun yanı sıra hedef şehir ya da şirket için de aynı şey geçerlidir. Örneğin A havayolu daha uygun fiyatlarla yurtiçi uçmanızı sağlar ama B havayolu aynı yere daha pahalı gider. Havayolları bu taktiği teşvik ederken, bazı insanlar reklam olarak adlandırılan bir uygulama yoluyla ucuz uçak biletleri bulabilir. Yolcu gerçek hedefe bağlanırsa birçok şirketi araştırmak zorunda kalır. Ancak online siteler ucuz uçak biletleri için bir özellik sunar ve o an hangi şirket ucuza uçuyorsa oradan bilet almanızı kredi kartınız ile sağlayabilir. Bazı zamanlarda özel indirimler için havayolları ile doğrudan müzakere seçeneği vardır. Askeri personel veya öğrenci olmak önemli indirimlere ulaşmanızı sağlayabilir. Hükümet çalışanları da indirimli uçak biletleri alabilir.

Bazen bir büyük havayolu şirketi düşük fiyat banliyö hizmeti kullanımını teşvik etmek için indirimler kullanır. Bazen havayolları % 40 veya daha fazla şekilde uçak biletlerinin fiyatını düşürebilir. İndirim aslında müşteri için değil rekabet piyasası için yapılır. Bu tasarruf herkesin bildiği gibi geçicidir, bu nedenle mümkün olduğunca çabuk bu uçuş rezervasyonunu yaptırmanız gerekir.

Yorum Gönder