Tedavi olmak için mahkemeye başvurdu

29 Kasım 2014 Cumartesi 09:12

Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçlarından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan Deniz Seki, hakkında bir gelişme daha yaşandı.

Tedavi olmak için mahkemeye başvurdu
Ünlü şarkıcı Deniz Seki, kanser riski taşıdığını öne sürerek, tedavi olmak amacıyla mahkemeye başvuruda bulundu.


SEKİ'Yİ EKONOMİK OLARAK ZOR GÜNLER BEKLİYOR
Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçlarından 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan ve infaz yasası gereği 3.5 yıl hapis yatacak olan Deniz Seki’yi ekonomik olarak da zor günler bekliyor. Seki’nin ekonomisi ilk hapse girdiği dönem çok bozulmuş ve ünlü popçu müzik dünyasına hayli borçlanmıştı. Aradan geçen dönemde bu borçlarını konserlerle ödemeye çalışan Seki, daha borçları bitmeden firari duruma düşüp yeniden hapse girdi.

SEZEN AKSU ZİYARET EDECEK
3.5 yıl konser veremeyecek olan fatih escort sanatçı bu süre zarfında bir tek üyesi olduğu Müyorbir’den (Müzik Yorumcuları Destek Birliği) gelecek teliflerle geçinecek. Seki, bir süredir nişanlısı Faruk Salman’ın desteğiyle ekonomik olarak ayakta durmaya çalışıyordu. Öte yandan Deniz Seki’ye mektup yazan Sezen Aksu’nun önümüzdeki hafta içinde Seki’yi cezaevinde ziyaret edeceği de öğrenildi. Minik Serçe, Seki'ye mektup yazarak da destek olmuştu.

Yorum Gönder