Ziya Alp Gülan GeMedya'yı tercih etti

14 Aralık 2015 Pazartesi 00:51

Türkiye'nin en çok Nissan satan firması Gülan Otomotiv dijital pazarlama işlerinin tamamını GeMEDYA'ya teslim etti. SEO, SEM, SMM ve Online İtibar Yönetimini kapsayan anlaşma OYDER Başkanı Ziya Alp GÜLAN ile GeMEDYA Ajans Başkanı Yusuf ANDİÇ arasında imzalandı.

Ziya Alp Gülan GeMedya'yı tercih etti
Karşılıklı atılan imzalar ile Gülan Otomotiv'in tüm Dijital Ortamda ki hesapları GeMEDYA'ya devredildi. Güçlü bir ekip ile hızlıca çalışmalara başlayan GeMEDYA, yapılacak optimizasyon çalışmaları ile kullanıcı deneyimini arttırmayı planlıyor. Gülan Otomotiv Türkiye'de en çok Nissan satan firma olarak önemli bir misyon üstlenmiş durumda.

Gülan Otomotiv yönetim kurulu başkanı aynı zamanda OYDER genel başkanı Ziya Alp Gülan yaptığı açıklamada Dijitalleşmenin önü alınamaz şekilde hayatın içinde yer aldığını ve reklam dışında da kurumların buralarda sürekli hizmet vermek durumunda kaldıklarını ifade etti. Yeni iletişim alanının başta SEO ile önem kazandığını ancak Sosyal Medya'nında yadsınamaz şekilde ön plana çıktığını söyledi. Sürekli internette müşterilerine canlı destek veren bir ekibin çalıştığını bu yapının kurulmasında ve iletişim olanaklarının sağlanmasında GeMEDYA'nın yönlendirmelerinin çok faydalı olduğunu belirtti. 

Yeni dönemde GeMEDYA ile dijital eskort bayan pazarda daha görünür olacaklarını ve hizmet kalitelerini arttıracaklarını belirten Z. Alp Gülan sözleşmenin her iki taraf içinde hayırlı olmasını diledi.

Otomotiv sektörünün en büyük Türkiye'nin de 3. büyük Dijital Medya Ajansı olan GeMEDYA'nın Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Ajans Başkanı olan Yusuf ANDİÇ'te 2. el otomotiv pazarında çok büyük işlere imza attıklarını, sıfır araç satışında Nissan'a katacakları potansiyel ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımak istediklerini ifade etti.

Bu anlaşma ile Sosyal Medya Yönetiminden (SMM) Arama Motoru Optimizasyonuna (SEO) kadar dijital tarafta markayı en iyi şekilde tanıtmak ve güçlendirmek adına çalışmalara start verildiği duyuruldu.


Yorum Gönder