Aziz Yıldırım yeniden başkan!

31 Mayıs 2015 Pazar 22:15

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım yeniden başkan seçildi Bu haber Haberedikkat.com.tr sitesinden alınmıştır.http://www.haberedikkat.com.tr/spor/aziz-yildirim-yeniden-baskan-h250966.html Habere Dikkat!

Aziz Yıldırım yeniden başkan!
Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurul toplantısında oy verme işlemi sona erdi. Aziz Yıldırım açılan sandık sayısına göre yeniden Fenerbahçe başkanı seçildi.


AÇILAN SANDIK: 18


AZİZ YILDIRIM: 4725


HULUSİ BELGÜ: 970


Aziz Yıldırım, sonuçların açıklanmasının ardından şu açıklamayı yaptı:"Enteresan bir kongre yaptık. Arkadaşlarım ve şahsım adına verdiğiniz destekten dolayı tek tek teşekkür ediyorum. Oy vermeyenlere de teşekkür ediyorum. 3 Temmuz'la birlikte, 'Paralel Yapı'nın Türkiye'de değişim yapma projesiyle Metris'te hayatımızın en kötü günlerini yaşadık. 3 Temmuz'dan sonra bir ruh ortaya çıktı. Bundan sonra bir değişim başladı."


"Bütün Fenerbahçeliler bir çatı altında toplanın ve sorunları içimizde halledelim.Bazı taraftarlar dün gelmiş İsmail Kartal'a bağırıyor. İsmail Kartal Fenerbahçe'nin çocuğudur. Bu çocuklar kurşun yedi. Belki de ölebilirlerdi.Ben İsmail Kartal'a ve sporcularıma teşekkür ediyorum. İsmail Kartal'ın çocuğu okulda dayak yemiştir, eşi yolda tacize uğramıştır, kendisi de çok hakıslzığa uğradı. İsmail Kartal Fenerbahçe'nin çocuğudur. " 


Yorum Gönder