Olay Yaratacak Hareketler

06 Şubat 2017 Pazartesi 11:31

Beşiktaş 0 - 1 Fenerbahçe

Olay Yaratacak Hareketler
Fenerbahçe, Vodefone Arena' da çıktığı Beşiktaş maçında Robin Van Persie' nin golüyle Türkiye Kupası' ndan Beşiktaş' ı eledi.

Sert geçen bu maçta yaşanan olaylar maç skorunun önüne geçti. Maç skorundan çok Van Persie' nin konuşulduğu maçta, Persie' nin yaptığı hareketler maça damgasını vurdu. 

Beşiktaş trübünlerine doğru yaptığı dil uzatma hareketiyle Beşiktaş taraftarını çılgına döndüren Van Persie, Tosic' le yaşadığı tartışma sonrası Tosic' in maçtan atılması üzerine Pascal Nouma' nın Beşiktaş kariyerine son veren hareketin aynısını yaptı ve bunların üzerine birde gol atmasıyla maça damgasını vurdu.

Persie, golü attıktan sonra gol sevincini, Arsenal' dan birbirleriyle tanışan Oğuzhan Özyakup' un önünde yaşadı.

Özyakup' un daha önce 'idolüm' diye bahsettiği, ardından Fenerbahçe' ye transfer olması sonrası ' yanlış takımdasın' yorumu yaptığı Persie, gol sonrası Özyakup' un önünde kayarak gol sevincini kutladı. Özyakup, maç sonrası Van Persie' yi kastederek, ' karakterini belli etti' dedi.

Maçtan sonra Kjaer ve Şenol Güneş, arasında da tartışma çıktı. Soyunma odası koridoruna taşınan kavgada, Fenerbahçe yasal yollarla Beşiktaş' a dava açma kararı aldı.

Yorum Gönder